Psycholog
"Planeta 21"
Krosno, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Planeta 21" w Krośnie zatrudni : PSYCHOLOGA Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie, - szkolenia podnoszące kwalifikacje, - wsparcie merytoryczne, - miłą atmosferę w pracy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie indywidualnej terapii z dziećmi, w tym niepełnosprawnymi.

Oczekiwania : - ukończone studia magisterskie, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, - motywacja do pracy, - chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wybrane osoby zostaną zaproszone do pierwszego etapu rekrutacji, czyli rozmowy kwalifikacyjnej. W CV prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku