Magazynier na 1 zmianę 6:00 -14:00 Umowa o pracę
WND Sp. z o.o.
Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy WnD to nowa, dynamicznie rozwijająca się marka na rynku okiennym. Firma należy do Grupy Oknoplast, jednego z największych w Europie producentów stolarki otworowej, którego atutami są innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość produkowanych wyrobów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko : Magazynier- Operator wózka widłowego Wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia uprawnień do prowadzenia wózków widłowych zaangażowania Oferujemy pracę w nieustannie rozwijającej się firmie, która aspiruje do roli lidera w segmencie premium na rynku europejskim atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę bez pośrednictwa agencji pracy pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowania ubezpieczenie PZU oraz LUX Med możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet Przesłanie do WnD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej WnD Sp.

z o.o.) z siedzibą w Rąbieniu, ul. Sucha 1 / 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.

22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez WnD Sp. z o.o. celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WnD Sp. z o.o. z siedzibą w Rąbieniu, ul. Sucha 1 / 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest WnD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rąbieniu, ul.

Sucha 1 / 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku