szykowanie zamówień pod wysyłkę 3205zł/mc UoP
FallWork
Luboń, Polska
10 d. temu

Zakres obowiązków : Prace związane z kompletacją zamówień

kontrola jakości surowców w magazynie

przygotowanie palety do wysyłki

inne prace zlecone w magazynie Wymagania : Dyspozycyjność, praca w godz. 8 : 00-20 : 00 od poniedziałku do piątku po 8h dziennie

Umiejętności pracy w zespole

Dokładności i sumienności Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 19,08 zł / h (19,08*168h 3 205 zł / mc)

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o prace

Stałą pracę z możliwością rozwoju

Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub osobiście biurze przy ul. Towarowej 35, V piętro lub telefonicznie 790-790-446.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych