SZWACZKA MEBLOWA
Newsda Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
Kartuzy, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Producent i eksporter mebli tapicerowanych - firma Newsda Sp z o.o. Sp.K. poszukuje SZWACZEK TAPICERKI MEBLOWEJ. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie : - obróbka materiałów ( tkanin, skaju, skóry, materiałów materacowych ) zgodnie z powierzonym i zleconym wzorem, - przygotowywanie i szycie materiałów pod dalszą produkcję mebli tapicerowanych, - dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz utrzymanie w należytym stanie powierzonych materiałów i narzędzi.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy : - umiejętności szycia pokrowców meblowych lub umiejętności szycia ciężkiego, - zdolności manualnych, - umiejętności pracy w zespole, - uczciwości, dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : - pracę w oparciu o Umowę o pracę, - miłą atmosferę w pracy, - możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy oraz zdobycie doświadczenia u boku specjalistów z branży.

Swoje CV prosimy przesyłać na adres : W tytule e-mail'a prosimy podać nazwę stanowiska.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku