Praca i bezpłatny kurs na spawacza z uprawnieniami
Randstad Polska
Starachowice, Polska
5 d. temu

Mamy pracę i bezpłatny kurs na spawacza z uprawnieniami!

Dla naszego Klienta, firmy MAN Bus w Starachowicach, szukamy przyszłych spawaczy : kobiety , mężczyźni , którym zapewniamy kurs i niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia, ważne na terenie całego kraju!

Zaintesowana / y? Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "KURS" pod numer 605 197 927, 697401065, a my oddzwonimy i przedstawimy szczegóły.

Przewidywany termin rozpoczęcia kursu to 18 sierpnia 2022.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • wynagrodzenie 3551 zł brutto przez pierwszy miesiąc (czas trwania kursu), następnie 3960 zł brutto plus premia i dodatki (ok. 4400-4800 zł brutto),
  • bezpłatny obiad w trakcie pracy,
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia
  • zadania

  • przez pierwszy miesiąc nauka spawania metodą MAG-135,
  • po pomyślnym zdaniu egzaminu i uzyskaniu uprawnień - spawanie elementów konstrukcji
  • oczekujemy

  • min. wykształcenia zawodowego - warunek konieczny
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej (w trakcie kursu praca 1- lub 2-zmianowa)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47