doradca klienta
NATIONALE NEDERLANDEN
Kalisz, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Lubisz kontakt z ludźmi? Interesuje Cię co mają do powiedzenia. Jesteś osobą towarzyską. Chcesz od podstaw nauczyć się nowego zawodu i zarządzać samodzielnie własnym czasem.

Cieszyć się życiem i mieć na to czas. Zapraszamy do zespołu Co otrzymasz? wynagrodzenie wyższe niż przeciętne profesjonalne szkolenia wdrożeniowe pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Medicover, karta Mulisport) Co będziesz robił / -a?

aktywnie poszukiwał / -a Klientów indywidualnych oraz firmowych prowadził / -a spotkania i rozmowy z Klientami dbał / -a o utrzymanie długofalowych relacji z Klientami realizował / -a oczekiwane cele sprzedażowe i zadania oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta dbał / -a o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów Kogo szukam?

Do zespołu poszukuję osób które potrafią : dobrze się organizować są wytrwałe i konsekwentne w działaniach komunikatywne w kontaktach z innymi ludźmi chcą się rozwijać Wymagane minimum wykształcenie średnie.

Rekrutacja telefoniczna lub online

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku