Rekruter (k/m)
Concept Plus
Bydgoszcz, PL
‎4 godz. temu
source : FACHPRACA

Twoje mocne strony to miła prezencja i otwartość, a aktualnie poszukujesz nowego wyzwania zawodowego?Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech i Polsce, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego.

Obecnie do biura w Lublinie poszukujemy pracownika na stanowisko : Rekruter (k / m)Miejsce pracy : LublinJako pracownik administracyjno-biurowy jesteś łącznikiem między kandydatami a naszą firmą.

Jesteś odpowiedzialny m.in. za poszukiwanie kandydatów najlepiej odpowiadających oczekiwaniom naszego klienta.Zakres obowiązków : Przygotowywanie ogłoszeń, selekcja CV, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami Tworzenie bazy danych kandydatów poszukujących pracy Koordynowanie wyjazdów i zjazdów pracowników Analiza i dokumentacja rynku pracy Dbanie o dobry wizerunek firmyWymagania : Wykształcenie co najmniej średnie Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem Posiadasz minimum roczne doświadczenie w rekrutacji Biegle posługujesz się programami komputerowymi MS Office i sprzętem biurowym Jesteś komunikatywny, odpowiedzialny i odporny na stres Jesteś samodzielny i dobrze organizujesz sobie czas pracyOferujemy : Umowę o pracę na czas określony Samodzielną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Przyjazną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju Wynagrodzenie od 2000 zł nettoKONTAKTConcept Plus Sp.

z o.o. oddział Bydgoszczima cp-personal.comTel. +48 517 675 346

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku