mistrz produkcji
Mirko sp. z o.o.
Słupsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Mirko spółka z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko : Mistrz Produkcji w branży spożywczej Oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, przeszkolenie stanowiskowe oraz przejrzyste procedury pracy i wymagań atrakcyjne wynagrodzenie zdobycie doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie, której klientami są największe sieci handlowe w Polsce i zagranicą pracę w młodym, ambitnym zespole specjalistów Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.

in.za zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, realizacja planów produkcyjnych, Od kandydatów oczekujemy : wykształcenie minimum średnie umiejętność planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu, samodzielność w podejmowaniu decyzji, komunikatywność, prawo jazdy, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku