Recepcjonista/tka - Kanie k. Pruszkowa
Juwentus
Brwinów, Mazowieckie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Recepcjonista / tka Zakres czynności : -obsługa recepcji m.

in. udzielanie informacji osobom przychodzącym, obsługa centrali telefonicznej, wydawanie i odbiór kart dostępu -dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji -budowanie pozytywnego wizerunku firmy Aplikuj jeśli : -bardzo dobrze obsługujesz komputer -jesteś osobą dobrze zorganizowaną -potrafisz łatwo nawiązywać kontakty -posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim Oferujemy : -umowę o pracę -stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę -dogodne godziny 8 : 00-16 : 00 od poniedziałku do piątku Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania! Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj.

Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony Juwentus sp. z o.o. sp.k., Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o., Agencja Ochrony Juwentus sp.

z o.o., Ochrona Juwentus Południe sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp.

z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku