Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy
Biuro Rachunkowe Calendaria
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy Miejsce pracy : Wrocław Region : dolnośląskie Opis stanowiska : prowadzeni ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu CIT i VAT’ sporządzanie deklaracji do urzędu skarbowego oraz sprawozdań i informacji do GUS, śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawa podatkowego, sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji, dokonywanie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo- księgowym, weryfikacja poprawności danych w systemie, kontrola sald, tworzenie sprawozdań finansowych, raportowanie wyników pracy, Wymagania : wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse), doświadczenie w księgowości (min.

2 lata w księgowości na samodzielnym stanowisku), umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC, znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem, praktyczna znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność efektywnego zarządzania czasem, sumienność, dokładność oraz rzetelność, Oferujemy : umowę o pracę nowoczesne narzędzia IT przyjazną atmosferę pracy Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poz. zm.) Informacja zwrotna Szanujemy Twój czas i dbamy o komfort wszystkich osób, które aplikują o pracę w Calendarii.

Dlatego - niezależnie od uzyskanego wyniku otrzymasz od nas informację zwrotną przez telefon lub mailem (najpóźniej w ciągu 30 dni od ostatniego kontaktu).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku