Prosta praca biurowa | Tarnów
CCIG
Tarnów, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Praca dla STUDENTÓW I UCZNIÓW # Praca w ciepłym biurze w TARNOWIE # Wypłata zawsze w terminie # profesjonalny pakiet wdrożeniowy # wysokie PROWIZJE + podstawa # SUPER atmosfera # telefoniczna obsługa stałych klientów APLIKUJ ZA POMOCĄ LENTO.

PL! Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CCIG GROUP sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (50-

130) przy ul. Rzeźniczej 32 / 33 moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em poinformowana / ny, że CCIG GROUP sp. z o. o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych i będą w tym samym celu udostępnione spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej CCIG Group.

Jestem świadomy / a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku