Obsługa klienta biznesowego praca z językiem niemieckim (możliwość pracy zdalnej)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Zielona Góra, lubuskie, Polska
3 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Zielona Góra

Obowiązki :

  • Obsługa komunikatorów (chat, mail, telefon)
  • Codzienny kontakt z klientami biznesowymi firmy, pod kątem procesowania zamówień
  • Wprowadzanie zmian na kontach klienta (aktualizacja zamówień, wprowadzanie zamówień)
  • Codzienna praca w systemie SAP / Salesforce
  • Kontakt z dostawcami (negocjacja cen, wykonywanie ofert, kontrola terminowości wykonywania zleceń)
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • Znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość języka niemieckiego (B2 / C1)
  • Wymagana znajomość obu języków w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie zawodowe, związane z obsługą zamówień, obsługą klienta biznesowego
  • Chęć dalszego rozwoju w branży związanej z obsługą zamówień
  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy od poniedziałku do piątku
  • Oferta naszego klienta :

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę - od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Pracę dla międzynarodowego klienta
  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego (możliwość awansów)
  • Sprzęt służbowy, potrzebny do wykonywania codziennych obowiązków
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, my benefit platforma i inne)
  • Pracę zdalną lub z placówek firmy : Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków lub prace zdalną z dowolnego miasta w Polsce
  • Aplikuj