KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ- stabilne zatrudnienie-MORY
MK Interim
Mory (mazowieckie)
16 d. temu

KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ

miejsce pracy : MORY, Warszawa

Opis stanowiska :

  • kompletacja zamówień (asortyment lekki, praca ze skanerem),
  • pakowanie zamówień,
  • różne prace magazynowe.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • doświadczenie w pracy magazynowej (praca ze skanerami);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zmieniających się warunkach, pod presją czasu;
  • dobra samoorganizacja;
  • precyzja i dokładność w działaniu;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dodatkowe informacje :

  • umowa zlecenie (w późniejszym okresie możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie w ramach umowy o pracę),
  • trzyzmianowy system pracy (10.00-18.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00),
  • stawka 16,00-18,00 zł / h brutto
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmię informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych