Praca bez doświadczenia Norweski
PMSolutions
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Praca bez doświadczenia Norweski NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA PRACA W BANKU Miejsce pracy Łódź (płacimy za relokację) Wynagrodzenie około 6000 PLN brutto Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy Ciebie do pracy w Banku U nas nie ma okresu próbnego gwarantujemy umowę o pracę Zapraszamy kandydatów ze znajomością języka norweskiego min.

B2 Zadania : sprawdzanie dokumentacji i weryfikowanie wniosków w języku norweskim uzupełnianie danych w systemie Czekamy na Twoje CV z dopiskiem Łódź NORWESKI Zapraszamy do przesłania CV na Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul.

Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r.

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych.

Powyższe dane podaję dobrowolnie . Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje