Operator suwnicy, Operator wózka widłowego
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Olkusz, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Operator suwnicy, Operator wózka widłowego Nasze oczekiwania : - uprawnienia UDT II WJO i doświadczenie min 6 miesięcy w obsłudze wózków widłowych, w tym bocznych - uprawnienia UDT II S i doświadczenie w obsłudze suwnic sterowanych z poziomu roboczego, mile widziane zaświadczenie hakowego - dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym - uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - dynamiczne środowisko pracy - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Informujemy, że Administratorem danych jest PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu przy ul. B. Głowackiego 21.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i przechowywane będą maksymalnie do 6 miesięcy. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich modyfikacji, czy usunięcia danych.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku