Operator Linii Produkcyjnej
Saint-Gobain
Pologne Stawiany
2 d. temu

Description du poste

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy- Grupowe ubezpieczenie na życie-
  • Prywatną opiekę medyczną- Zniżki pracownicze i dofinansowania- Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

    PROFIL RECHERCHÉ

  • Obsługa linii produkcyjnej płyty g-k- Obsługa wózka widłowego- Produkcja zgodnie z wymaganiami jakościowymi- Kontrola jakości produkowanego wyrobu oraz kontrola prawidłowości prowadzonego procesu produkcyjnego-
  • Prace mechaniczne maszyn podczas postojów remontowych

    Description supplémentaire

  • Posiadających uprawnienia do obsługi wózka widłowego,- Z minimum 2 letnim doświadczeniem na stanowisku związanym z produkcją,-
  • Posiadających wykształcenie co najmniej średnie techniczne,- Odpowiedzialnych za powierzone zadania,- Lubiących pracę w zespole,-

    Otwartych na nowe wyzwania i obowiązki,- Chcących rozwijać swoje kompetencje i umiejętności,- Posiadających uprawnienia do obsługi wciągników mile widziane.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych