Pracownik marketu/Turek
Work & Profit Spółka z o.o.
Turek, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia.

W ciągu 18 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko :

Pracownik marketu / Turek

PRACA OD ZARAZ!

Stawka : 17 zł brutto

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

ZADANIA :

  • wykłądanie towaru na półki
  • prace porządkowe w markecie
  • obsługa klientów
  • obsługa kasy
  • Wymagania :

  • Osoby pełnoletnie
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Pracowitość
  • Kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadanie
  • Dostępność
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
  • Wynagrodzenie, które jest wypłacane w terminie
  • Elastyczny czas pracy dopasowany indywidualnie dla każdej osoby
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer 663 515 589