Senior PHP Developer
ClawRock
Wrocław. PL
6 d. temu
source : Just Join IT

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy Senior PHP Developera do pracy zdalnej.Do naszego zespołu poszukujemy osób, które tak jak my programowanie traktują jako pasję.

Jeżeli interesują Cię najnowsze technologie, a w wolnym czasie poszukujesz nowinek, których testowanie sprawia Ci frajdę, zdecydowanie powinieneś wysłać do nas swoje CV.

Najważniejsza jest dla nas ciągła chęć rozwoju. Zakres obowiązków :

  • Tworzenie systemów opartych o technologie PHP, JS
  • Nasze wymagania :

  • Zaawansowana znajomość obiektowego PHP (7) oraz praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Dobra znajomość MySQL i języka SQL (indeksy, optymalizacja zapytań)
  • Znajomość przynajmniej jednego frameworku (Laravel, Symfony, Zend) na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pisania kodu zgodnie ze standardami PSR
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji)
  • Mile widziane :

  • Znajomość lub chociaż ogólna wiedza frontendowych technologii takich jak : JS, JS DOM, jQuery, AngularJS, Vue.js, bootstrap, sass / less, css3, RWD
  • Znajomość sklepu Magento eCommerce
  • Oferujemy :

  • Praca zdalna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet szkoleniowy
  • Pełen etat w oparciu o umowę B2B
  • Prosimy kontaktować się z nami pod adresem : job ape clawrock dot com

    Forma złożenia aplikacji dowolna : jeżeli lubisz napisać coś w kilku słowach - zrób tak, jeżeli preferujesz CV - zrób tak.