Osoba sprzątająca
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o
Świebodzin, Lubuskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osoby na stanowisko -

osoba sprzątająca. Miejsce pracy : Urząd Skarbowy, Świebodzin Praca w godzinach : 14 : 00-18 : 00 od pn-pt Obowiązki : Mycie podłóg, okien, odkurzanie, mycie i dezynfekcja toalet Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności, Zapewniamy terminową wypłatę wynagrodzenia.

Kontakt : proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 510 013 627 od poniedziałku do piątku w godz. 8 : 00-

16 : 00 Po godzinie 16 : 00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 71 71 10 144 Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.

U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)". Jak również proszę umieścić w CV lub liście motywacyjnym poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko osoba sprzątająca, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 2 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku