Topaz Cash and Carry
TOPAZ
Stare Opole
3 d. temu

główne zadania :

  • zapewnienie profesjonalnej obsługiKlientów zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasyfiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktóworaz monitorowanie terminów przydatności do spożyciaOczekiwania :
  • dyspozycyjność (praca w systemie2-zmianowym)
  • rzetelność i uczciwość
  • milewidziane doświadczenie w pracy w sklepie
  • komunikatywność
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowośćdo ich uzupełnienia)
  • mile widziane osoby z orzeczeniem oniepełnosprawnościOferujemy :
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznierozwijającej się firmie
  • umowę o pracę i wynagrodzeniezawsze na czas oraz dobrą atmosferę pracy
  • talony naświęta
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekęmedyczną dla Pracowników i rodzin
  • możliwość rozwojuzawodowego i awansu
  • Zgłoś tę pracę