Senior .NET Developer
Kingit sp. z o.o
Poznań, zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Goldenline

Dla naszego klienta, firmy działającej w obszarze edukacji, poszukujemy specjalisty na stanowisko :

Projekt dotyczy stworzenia kompleksowego rozwiązania programistycznego skierowanego do Szkolnictwa Wyższego. Główną technologią wykorzystywaną jest ASP.

NET MVC oraz standardowe technologie webowe : Javascript, HTML, CSS oraz w mniejszym zakresie frameworki Javascriptowe. Zadaniem programistów będzie zarówno tworzenie nowych, oryginalnych rozwiązań, jak i integracja z istniejącymi Web service'ami.

Zakres obowiązków :

  • projektowanie i tworzenie wysokiej jakości rozwiązań w oparciu o platformę .NET
  • udział w analizach i testach wytworzonych rozwiązań
  • Zespół :

  • aktualnie składa się z 4 osób, ale w planach jest powiększenie do 8
  • Wymagani :

  • około 5 lat doświadczenia z .NET
  • umiejętność programowania w języku C#
  • dobra znajomość rozwiązań ASP.NET MVC
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Mile widziane :

  • znajomość Javascriptu w tym : Angulara, jQuery, KendoUI
  • znajomość HTML5 / CSS3, Bootstrap
  • umiejętność analizy systemów informatycznych
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie od 14 000 16 000 netto, umowę b2b
  • rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wyższych
  • pracę w zespołach z doświadczeniem merytorycznym dotyczącym produktu
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych