Przedstawiciel handlowy
Valbruna Polska Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Kim jesteśmy ...Od 1998 roku Acciaierie Valbruna jest obecna na polskim rynku.Obecnie Valbruna Polska jest prężnie rozwijającą się firmą dopasowującą swoje możliwości oraz produkty pod aktualne potrzeby klientów.

Aktualnie produkcja huty Acciaierie Valbruna jest skoncentrowana przede wszystkim na wyrobach ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz stopów specjalnych, zaspokajając z dużym powodzeniem potrzeby dzisiejszego odbiorcy w wyroby nawet najbardziej wyszukane.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel handlowyMiejsce pracy : GDAŃSK (PÓŁNOCNA CZĘŚĆ POLSKI)Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku : - Sprzedaż produktów i usług firmy - Pozyskiwanie nowych klientów na rynku oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi.

 • Prowadzenie spotkań handlowych z firmami w Polsce. - Prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert techniczno - handlowych.
 • Raportowanie wyników, prowadzenie analizy skuteczności i efektywności działań - Poszukiwanie możliwości współpracy z Klientami w nowych obszarach - Realizacja założonego planuValbruna Polska oferuje : - zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku - wynagrodzenie zasadnicze wypłacane zawsze na czas, - dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe - Gratyfikację na Dzień pracownika spółki - Kasa zapomogowo- pożyczkowa - Karta Multisport - Świadczenie urlopowe - Pakiet medyczny płacony przez pracodawcę - Narzędzia do pracy na stanowiskuNasze oczekiwania : - Wykształcenie średnie lub wyższe.
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży stalowej. - Samodzielność w prowadzeniu efektywnego procesu handlowego.
 • Swoboda w nawiązywaniu oraz rozwijaniu relacji biznesowych. - Praktyczna znajomości pakietu biurowego MS Office. - Ścisła współpraca z Kierownikiem Biura oraz Prezesem Zarządu.
 • Czynne prawa jazdy kategorii B. - Dyspozycyjność, w tym gotowość do odbywania częstych podróży służbowych oraz pracy po za siedzibą firmy - Kreatywność i dynamika w działaniu.
 • Konsekwencja w dążeniu do celu. - Odpowiedzialność, sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań. - Entuzjazm i otwartość na nowe wyzwania.
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku