PRODUKCJA KANAPEK I PRZEKĄSEK (DARMOWY KWATERUNEK)
E&A Agencja Zatrudnienia
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Praca we Francji u naszego Klienta Roland Monterrat działającego od ponad 30 lat w branży gastronomicznej. Produkty firmy trafiają między innymi do sklepów : Auchan, Lidl, Carrefour, E.

Leclerc Poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji kanapek i przekąsek w miejscowości Feillens. Praca odbywa się w systemie zmianowym na hali produkcyjnej gdzie panuje temperatura od 1 do 15 stopni Celsjusza w zależności od działu.

Zakres obowiązków : - produkcja kanapek- produkcja przekąsek tj. : pizza, zapiekanki, tarty, pasty zapiekane w cieście- przygotowanie półproduktów- pakowanie, etykietowanie produktów- przygotowanie zamówień do transportu- inne prace związane z procesem produkcjiOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie w euro- dodatki za pracę zmianową 20% od godz.

21 : 00 do 6 : 00- dodatek za pracę w niedzielę 50%- dodatek za pracę w chłodzie od 4% do 8% w zależności od działu- rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz- bezpłatny kwaterunek- bezpłatny transport do i z pracy na terenie Francji- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt francuski- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem oraz przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i potrąceń- comiesięczne przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- możliwość zaliczki po przepracowanym tygodniu pracy- możliwość podjęcia stałej współpracy ze zjazdami co 4-12 tygodni na urlop- ubezpieczenie zdrowotneWymagania : - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- odpowiedzialność, dokładność i precyzja

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku