SUPER OFERTA OD 31 STYCZNIA! OPIEKUNKA DO MOBILNEGO SENIORA!
Ambercare24
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Oferta nr : 5703 Wynagrodzenie : 1400 EURO Poziom znajomości Języka : Dobry Ważne Informacje : Wymagane prawo jazdy Palenie papierosów nie jest tolerowane Zapewnione wsparcie pomocy domowej na miejscu oraz gospodyni.

Zapewniona opieka Pflegedienst PLANOWANY TERMIN WYJAZDU : 31-01-2020 MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : Köln (Kolonia)i okolice OPIS OSOBY DO OPIEKI : Do opieki Senior 88 lat.

Jest osobą mobilną i porusz się za pomocą Rollatora. Bywa czasami zapominalski.. Czasami może się zdarzyć niebezpieczeństwo upadku.

Lubi chodzić do restauracji. Do dyspozycji w opiece jest rollator, wózek oraz krzesełko toaletowe. Podopieczny mieszka sam i oczekuje od Opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego jak również towarzystwa.

WARUNKI ZAKWATEROWANIA : opiekunka ma komfortowe warunki zamieszkania pokój jest w domu jednorodzinnym pokój z Internetem w pełni wyposażony pokój ZAKRES CZYNNOŚCI : dotrzymywanie towarzystwa prowadzenie domu przygotowanie posiłków robienie zakupów robienie zakupów pomoc w higienie ciała Wymagana pomoc w toalecie AMBERCARE24 Zadzwoń do koordynatora telefon +48 730 49 77 70 lub +48 730 49 77 71 wybierz wewnętrzny 1 Wyślij wiadomość na adres : Proszę o rezerwacje oferty nr 5703 Na numer : 535 340 311 Odwiedź naszą stronę internetową i zobacz inne nasze oferty pracy (70 aktualnych każdego dnia!).

Uwaga ! zadzwoń z rana do godziny 12.00 a przedstawimy Ci najnowsze oferty jeszcze nie publikowane na portalach. Wszystkie atrakcyjne, dobrze płatne z całych Niemiec, których nigdzie nie znajdziesz tylko w Ambercare24, bo z nami zawsze opłaca się najbardziej

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku