Monter-spawacz (zbiorniki paliwowe) - Dilsen-Stokkem, Belgia
Firma Weegree
Poznan, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska : Spawanie zbiorników paliwowych dla stacji benzynowych metodą MIG / MAG. Spawanie stali czarnej (90% czasu pracy), stali nierdzewnej (10% czasu pracy) - grubość materiału : 5-15 mm.

Obsługa maszyny do walcowania stali. Obróbka stali (polerowanie spawów). Montaż elementów konstrukcji na podstawie rysunku.

Co oferujemy : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia. Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas. Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

dalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu. Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego wymagamy : Umiejętności czytania rysunku technicznego. Zdolności spawania na szczelność. Umiejętności obsługi suwnicy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku