Ekipa: elektryk + pomocnik.
WachDre
Gliwice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy dwu-osobowej ekipy : elektryk + pomocnik do pracy w Serwisie Elektrycznym na sklepach wielkopowierzchniowych w okolicach Gliwic, Bytomia, Tarnowskich Gór, Kędzierzyn-

Koźle oraz Jastrzębia Zdrój. Wachdre Sp. z o.o. Sp.k. NIP : 9930658684 - Firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie elektroinstalacji w nowych budynkach oraz w serwisie elektrycznym, posiadająca wykwalifikowanych specjalistów z branży elektrycznej i energetycznej.

Podejmiemy współpracę z osobą z doświadczeniem w pracy z zakresie elektryki, posiadającą uprawnienia SEP wraz z pomocnikiem w oparciu o umowę o pracę.

Zakres działań na obiektach :

 • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych. Naprawa usterek awaryjnych
 • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
 • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych Montowanie puszek, kontaktów, punktów oświetlenia, urządzeń elektrycznych Zapewniamy : Firmowe Auto Narzędzia oraz elektronarzędzia Tankowanie przy użyciu kart ORLEN MicroFlota Materiały.
 • Przyrządy pomiarowe. Opłacenie ewentualnych noclegów. Elastyczny czas pracy. Stabilność zatrudnienia. Wymagamy : Rzetelności pracy.

  Odpowiedzialności. Przyjazdów do Siedziby Firmy około dwa razy w miesiącu, samochodem firmowym na koszt pracodawcy. Siedziba firmy znajduje się w Tarnowie pod adresem ul.

  Budowlana 13 33-100 Tarnów, woj. małopolskie Kontakt : Kierownik Serwisu Mirosław Mucha tel. 604 590 715

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku