ASYSTENTKA ZARZĄDU
Acropol
Kalisz, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

ASYSTENTKA ZARZĄDU Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie : Zarządzanie kalendarzem, organizacja zewnętrznych i wewnętrznych spotkań, włączając organizację podróży krajowych i zagranicznych Nadzorowanie przebiegu ustalonych działań Nadzór nad kosztami organizacji spotkań biznesowych Nadzór nad sprawami urzędowymi Inne zadania zlecone przez Przełożonego Od Kandydatów oczekujemy : Wykształcenia wyższego Biegłej znajomości języka angielskiego Prawo jazdy kat B Dyspozycyjność Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel) Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, planowania i ustalania priorytetów wśród zadań do wykonania Umiejętności pracy pod presją czasu i stresu z jednoczesną dbałością o szczegóły Wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie Elastyczny czas pracy Pracę w nowym, komfortowym biurze Benefity pozapłacowe : karta Multisport, ubezpieczenie grupowe Niezbędne urządzenia do pracy : telefon, laptop, samochód służbowy Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy : Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SIT Acropol Sp. z o.o. Sp.

k. z siedzibą w Kaliszu przy ul.Chopina 23."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku