++ Koordynator ds. obsługi klienta z językiem Francuskim
Recrute dla Smart HR
Sosnowiec, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - Wspieranie przydzielonej grupy kluczowych francuskich i belgijskich klientów firmy w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu, - Przyjmowanie i obsługę zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy, - Ścisłą współpracę z inżynierem sprzedaży zlokalizowanym we Francji / Belgii w zakresie zamówień i bieżącej obsługi klienta oraz współpracę z innymi działami firmy na całym świecie - magazynami wysyłkowymi, planowaniem dostaw, planowaniem popytu, zespołem ds.

transportu, produkcją, - Analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień, - Uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach.

Wymagania - Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, - Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację, - Wykształcenie wyższe, - Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole, - Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta francuskiego w centrum usług biznesowych, centrum logistycznym lub firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem.

SZCZEGÓŁY OFERTY I ZGŁOSZENIA POD PRZYCISKIEM "APLIKUJ"

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku