Konsultant w zespole Risk Assurance (FS)
PwC
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii .

Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii.

Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Dołącz do zespołu Risk Assurance, zajmującego się doradztwem w zakresie zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych (zapewnienie zgodności z regulacjami, atestacja, optymalizacja procesów biznesowych, wsparcie w tworzeniu dokumentów wewnętrznych z zakresu zarządzania ryzykiem, ocena systemu kontroli wewnętrznej).

Warszawski zespół poszukuje kandydatów na stanowisko :

Konsultant w zespole Risk Assurance

Rola :

Jako Konsultant będziesz miał możliwość dołączenia do zespołów realizujących różnorodne projekty w ramach sektora finansowego i poznania w praktyce takich obszarów jak zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, audyt wewnętrzny, Compliance, sposoby organizacji procesów biznesowych.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz :

wykształcenie wyższe,

min 1-2 lata doświadczenia zawodowego, najchętniej w instytucjach finansowych, lub firmach doradczych,

swobodę komunikowania się w języku angielskim,

wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne,

mile widziana znajomość funkcjonowania rynków finansowych oraz podstaw rachunkowości, udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich.

Przykładowe projekty w jakie chcemy Cię zaangażować :

przeglądy procesów i regulacji wewnętrznych oraz ocena ich zgodności z dobrymi praktykami rynkowymi oraz wytycznymi KNF,

przegląd procesów biznesowych pod kątem ryzyka oraz testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych a także ich optymalizacja poprzez efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów,

wsparcie działów audytu wewnętrznego w realizacji zadań zgodnie z planem audytu,

przegląd jakości procesów kontroli wewnętrznej w instytucjach finansowych,

ocena środowiska oraz rozwój metodologii kontroli wewnętrznej,

atestacja mechanizmów kontrolnych zgodnie z międzynarodowymi standardami, np. ISAE, SOC,

doradztwo w zakresie zgodności z wymogami Solvency II, UCITS, rekomendacje KNF, itp.

Oferta :

udział w rozwojowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,

projekty umożliwiające zdobycie nowych umiejętności i poznanie różnorodnych organizacji tak jakbyś za każdym razem pracował / (a) w innym miejscu,

zdobywanie doświadczenia i uczenia się od najlepszych,

rozwój umiejętności i zdobycia doświadczenia praktycznego w bardzo szerokim zakresie, od audytu i zarządzania ryzykiem po biznesowe doradztwo operacyjne,

bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,

możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansa rozwoju osobistego.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek : https : / / www.pwc.pl / pl / o-nas / lista-spolek-pwc.

html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako : PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np.

targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku