Process Enigneer - injection moulding
Antal Sp. z o.o.
Tomaszów Mazowiecki
5 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • Projektowanie procesów technologicznych z zakresu procesu wtrysku w branży automotive z uwzględnieniem zasad Lean Management,
  • Wspieranie działów produkcji i jakości w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • Analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów dla branży automotive,
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej parametrów procesu,
  • Prowadzenie testów technologicznych,
  • Nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów dla branży automotive.
  • Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z procesem wytłaczania lub w zakresie tworzyw sztucznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność projektowania procesów technologicznych,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Oferujemy :

  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • Pakiet socjalny,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Zgłoś tę pracę