Pomocnik elektromontera – praca w delegacjach od poniedziałku do piątku
FACHPRACA
Łódź, Poland
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy zajmującej się m.in. kompleksową realizacją instalacji elektrycznych, projektów inżynieryjnych i innych szukamy osób na stanowisko :

Pomocnik elektromontera praca w delegacjach od poniedziałku do piątku

Miejsce pracy : cała Polska

Zadania na stanowisku pracy :

  • Do wykonywanych zadań należy m. in. wykonywanie / budowa : linii kablowych niskiego i średniego napięcia, linii napowietrznych, stacji transformatorowych linii kablowych sterowniczych i telekomunikacyjnych, kanalizacji kablowej, instalacji odgromowych, instalacji uziemiających, instalacji oświetlenia i wiele innych
  • Wykonywanie poleceń przełożonych dotyczących wykonywanych obowiązków
  • Wymagania :

  • Wykształcenie minimum zawodowe (profile elektryk, elektroenergetyk, mechatronik, automatyk i pokrewne)
  • Podstawowa znajomość budowy sieci i instalacji elektrycznych, obwodów sterowania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia + premie + inne dodatki finansowe
  • Pracę w delegacji (od poniedziałku do piątku, powroty na weekendy) na budowach na terenie całej Polski (wyjazd i powrót z / do siedziby firmy -
  • Koluszki woj. łódzkie)

  • Możliwość sfinansowania uprawnień SEP
  • Dodatki : dojazd na miejsce budowy i powrót, noclegi, obiadokolacje
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych