Handlowiec sprzedaż pow. targowej. Praca 25 godz na tydzień
Wizard
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja eventowa - działająca na rynku od 6 lat i organizująca imprezy targowe poszukuje do swojego zespołu dynamicznego handlowca -

sprzedaż usług dla firm, przez telefon. Praca w Biurze we Wrocławiu, okolice placu Bema. Przyjemna praca dla osoby która jest bardzo komunikatywna i lubi rozmawiać przez telefon.

Oferujemy : - elastyczny czas pracy - biuro w centrum Wrocławia. (nie jesteśmy call center) - miła atmosfera pracy - rozliczenie za czas pracy w niepełnym wymiarze godzin (15 zł na rękę za godz.

Oczekujemy od kandydatów / kandydatek : - gotowość do pracy przynajmniej 25 godzin tygodniowo w ramach godzin 9-17 od pn.

do pt. - nienagannej polszczyzny w wymowie i pisowni, - zapału do pracy i zdobywania nowych doświadczeń, - doświadczenie w pracy przez telefon mile widziane.

Jeśli szukasz właśnie takiej pracy wyślij swoje CV. (bez dołączonego życiorysu nie rozpatrujemy zgłoszeń). Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku