PRACA ZDALNA - Młodszy księgowy - język niemiecki
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Lublin, lubelskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Miejsce pracy : Lublin

OPIS STANOWISKA :

  • Księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • Monitorowanie spływu należności
  • Wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • Przygotowywanie zestawień i bieżących raportów finansowych
  • WYMAGANIA :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek : Finanse i Rachunkowość) lub w trakcie studiów - mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym
  • Chęć do rozwoju w obszarze księgowości
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Systematyczność i dokładność
  • Oferujemy :

  • możliwość pracy zdalnej
  • bogaty pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne warunki i miła atmosfera pracy
  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich
  • stabilne zatrudnienie
  • Aplikuj