Konsultant/ IT (Retail)
Accenture Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
4 d. temu
source : Goldenline

Czego od Ciebie oczekujemy :

Znajomości zagadnień związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań dla firm handlu detalicznego (fizyczne kanały sprzedaży, ecommerce, procesy magazynowe, planowanie finansowe, asortymentu, procesy zatowarowania, prognozowanie sprzedaży).

Wiedzy biznesowej i / lub technologiczna w obszarach systemów ERP, planistycznych (np. SAP, Oracle) będzie dodatkowym plusem

Doświadczenia w definiowaniu procesów biznesowych.

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Dyspozycyjności oraz mobilności w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Co możemy Ci zaoferować :

Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT.

Różnorodność projektów i szerokie możliwości zdobywania doświadczenia.

Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji

pełne finansowanie certyfikatów w różnych technologiach.

Możliwość pracy dla Topowych Globalnych Klientów oraz wyjazdów na projekty zagraniczne .

Pełen komfort pracy

 • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold.
 • W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp.

  z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

  Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

  Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku