Social Media Specialist
Asseco Poland S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Specialist

Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych i chcesz rozwijać się w największej polskiej firmie IT?

Lubisz różnorodność i dobrze czujesz się w tematyce nowych technologii oraz biznesu? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Czym będziesz się zajmować :

  • Planowaniem i realizacją działań oraz kampanii social media, promujących ofertę oraz markę Asseco
  • Prowadzeniem profili Asseco Poland, Asseco Data Systems i Asseco Group na Twitterze i LinkedInie
  • Dbaniem o wizerunek spółki w mediach społecznościowych
  • Koordynacją działań z zakresu social selling
  • Stałym monitorowaniem efektywności prowadzonych kampanii w oparciu o przyjęte KPI oraz analizą statystyk w social media
  • Aktualizacją treści na stronach korporacyjnych
  • Współpracą z dostawcami zewnętrznymi graficy, agencje interaktywne, reklama (ustalenia, negocjacje)
  • Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz samodzielnym prowadzeniu kampanii w social media
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane będą :

  • Wiedza na temat prowadzenia działań oraz znajomość narzędzi z zakresu social selling i np. platformy Sharebee
  • Podstawowa znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Doświadczenie w pracy w sektorze IT lub dla firm / marek o profilu B2B
  • Aplikuj