Hr Business Partner
Agrifirm
Szamotuły
6 d. temu

HR Business Partner

Miejsce pracy : Szamotuły

Zadania na stanowisku :

  • Wsparcie w bieżących tematach HR dla pracowników Działu Produkcji
  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych w Dziale Produkcji
  • Budowanie ścieżki rozwoju dla pracowników Działu Produkcji
  • Codzienna, ścisła współpraca i wsparcie rozwoju kierownictwa średniego i wyższego szczebla w Dziale Produkcji
  • Organizacja szkoleń dla pracowników Działu Produkcji
  • Wspieranie rozwoju oraz wdrażania strategii HR w organizacji; budowanie kultury organizacyjnej
  • Udział w projektach HR
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenia min. 2 lata na stanowisku HR Business Partner
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaangażowania oraz odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań
  • Proaktywności i samodzielności w działaniu
  • Otwartości na zmiany
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych
  • Nasza oferta :

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, udział w projektach HR
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przejrzysty system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szeroka oferta benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka j. angielskiego, owoce, multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne
  • Dlaczego warto dołączyć do nas :

    W Agrifirm jesteśmy pasjonatami rolnictwa. Przyczyniamy się do budowania odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń, dostarczając mierzalnych, istotnych oraz zrównoważonych wartości dla hodowców zwierząt, plantatorów oraz przemysłu rolnego.

    Jesteśmy ambitni oraz mierzymy wysoko, skupiając się na potrzebach klientów oraz wynikach. Dzięki otwartej, szczerej, sprawiedliwej oraz stałej współpracy z innymi aktywnie przyczyniamy się do budowania bezpiecznej oraz rozwijającej się firmy.

    To jest właśnie kultura Agrifirm kultura STAR.