PRACOWNIK BIURA SERWISU
KLIMOR
Pszczółki
4 d. temu
source : infoPraca

Do zakładu produkcyjnego KLIMOR w Pszczółkach (województwo pomorskie) ul. Żuławska 6, do działu serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Lokalizacja : Pszczółki (praca biurowa)

Zadania :

  • bieżąca obsługa zleceń serwisowych klientów na podległym obszarze, zgodnie z zawartymi umowami,
  • kierowanie serwisantów i zewnętrznych dostawców usług serwisowych do wykonania napraw, usuwania usterek urządzeń na obiektach
  • koordynacja wykonania i rozliczania prac w oparciu o protokoły odbiorowe
  • praca w systemie SAP (otwieranie i zamykanie zleceń, wymagana dokumentacja naprawy)
  • kontakty telefoniczne i mailowe z klientami
  • udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez firmę
  • Wymagania kwalifikacyjne wobec kandydatów :

  • wykształcenie min. średnie, nie wymagane techniczne
  • doświadczenie w pracy biurowej, administracyjnej, z dużą ilością spraw i dokumentów do koordynowania w tym samym czasie
  • pozytywna osobowość nastawiona na cierpliwy kontakt z klientami
  • umiejętność obsługi komputera, w tym bardzo dobra Ms Excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premię półroczną zależną od wyników pracy, opartą o system oceny pracy
  • Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność
  • Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego Medicover, dodatkowych ubezpieczeń medycznych i grupowych, pakiet świadczeń socjalnych w tym karty sportowe
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego prowadzonego przez Pracodawcę, w którym Pracodawca wpłaca 3,5% wartości wynagrodzenia brutto, dodatkowo, na indywidualne konto emerytalne Pracownika
  • Stały dostęp do szkoleń, możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj".

    Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji, wszystkie nadesłane dokumenty kandydatów zostaną zniszczone.