Kierownik Działu Serwisowego - Włocławek
Proguest
Kutno, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta - wiodącego producenta innowacyjnych rozwiązań do produkcji wody ciepłej dla domowych i wyspecjalizowanych zastosowań, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Kierownika Działu Techniczno-Serwisowego Miejsce pracy : Włocławek (woj.

kujawsko-pomorskie) Zakres zadań : - kontrola nad podległym zespołem, organizacja pracy serwisantów - prowadzenie szkoleń technicznych - dbanie o dobry wizerunek firmy i jakość obsługi Klientów - kontrola nad terminowym realizowaniem procesów reklamacyjnych Wymagania : - umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej - doświadczenie w pracy w terenie oraz w kontaktach z klientami - znajomość techniki grzewczej, elektrycznej oraz automatyki - wykształcenie min.

średnie techniczne - prawo jazdy kat. B Firma gwarantuje : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stałe wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia - pracę w międzynarodowej firmie o zagranicznych standardach zarządzania Praca jest stacjonarna, od Kandydata oczekuje się gotowości do relokacji do Włocławka lub okolic, i codziennej obecności w biurze.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku