Head of Office / Asystent/ka Zarządu
CREATIVESTYLE Polska
Zabłocie 25, Kraków
6 d. temu
source : Just Join IT

SHORT AND TRUE STORY . Do naszego biura w Krakowie poszukujemy Asystentki gotowej na duże wyzwania. Wiedz, że będziesz przełączać biegi w sporej maszynie.

Jesteś naszym człowiekiem, jeśli chcesz to robić, a nie robisz to, bo musisz.

LONG STORY START HERE . Szukamy samodzielnej, pełnej pasji i pomysłów osoby, która we współpracy z nami zobaczy wachlarz możliwości dla siebie.

Dołącz do nas, jeśli lubisz ludzi, masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i chcesz być częścią teamu, który tworzy rzeczy wyjątkowe, a nie jako takie.

Zakres obowiązków

  • Będziesz pracować w krakowskim centrum zarządzania, dlatego współpraca i wsparcie dla naszego CEO to pierwsze zadanie
  • Krakowskie Zabłocie to nasz meeting point - dbanie o dobrą komunikację pomiędzy naszymi 3 biurami w Krakowie, Rybniku i Monachium to w sumie nie praca, a czysta przyjemność
  • Obsługa kalkulacji i płatności
  • Codzienna współpraca z Zarządem, HR i Asystentką biura, która jest naszym energetyzującym tornado
  • Realizowanie pomysłów i inicjatyw, które są dla nas ważne
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych, ustalanie priorytetów i czuwanie nad ich realizacją
  • Monitorowanie i rozliczanie wydatków - współpraca z biurem księgowym
  • Organizacja warsztatów, podróży służbowych, spotkań, konferencji
  • Przygotowywanie umów i współpraca z prawnikiem
  • Monitorowanie i sprawdzanie czasu pracy
  • Przygotowanie spotkań z klientami (zakupy, organizacja, koordynacja)
  • Zarządzanie i prowadzenie wielu projektów i priorytetów jednocześnie
  • Prowadzenie inwentaryzacji
  • Dbałość o to, aby nasze biuro było codziennie przyjemnym miejscem do pracy. Monitorowanie pracy osoby sprzątającej
  • Wiele innych rzeczy, które nam nie przyszły do głowy, a które Ty być może zainicjujesz
  • Nasze wymagania

  • Komunikacja i budowanie dobrych relacji to dla Ciebie baza na start
  • Nie przeraża Cię bycie w centrum zdarzeń, rozumiesz i prześwietlasz procesy, czujnie reagujesz na potrzeby ludzi
  • Organizacja i planowanie, to coś, co robisz na co dzień, a nie od święta
  • Zgadzasz się z tym, że planowanie to narzędzie, a celem jest realizacja planu i dotrzymanie terminu
  • Problem to dla Ciebie wyzwanie. Potrafisz znaleźć rozwiązanie, tam gdzie inni go nie widzą, a czasem rozbrajasz problemy zanim się pojawią
  • Twój język angielski jest biegły w mowie i piśmie. Jeśli nie masz oporów przed ciągłą komunikacją w tym języku i potrafisz napisać tekst po polsku i angielsku, który dobrze się czyta, chcemy koniecznie z Tobą porozmawiać!
  • Potrafisz pracować z arkuszami kalkulacyjnymi
  • Komputery i internet to Twoje środowisko, a komunikatory i Office to Twoje narzędzia
  • Potrafisz pracować z wymagającym szefem
  • Nie boisz się nauk ścisłych ani matematycznych zadań z treścią i równań z dwiema niewiadomymi
  • Jesteś osobą dyskretną, taktowną, potrafisz dochować tajemnicy nawet pod wpływem alkoholu
  • Branża IT budzi Twoją ciekawość, nie panikę
  • Lubisz pracę w agencyjnym, nie korporacyjnym środowisku
  • Pomaganie innym sprawia Ci radość
  • Multitasking to Twoja natura, a nie tylko umiejętność
  • Masz poczucie humoru, dystans do siebie i nie zależy Ci na karierze w korporacji
  • To oferujemy

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach (tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki) i na co dzień komunikujemy się po angielsku
  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 15.00. To się u nas sprawdza!
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 pln / rok) i kursy językowe. Twój rozwój nasz rozwój
  • Benefity : Medicover, MultiSport Plus (siłownia parę kroków od biura)
  • Dopłata do lunchu w biurze
  • Bilard - lecimy w kulki w godzinach pracy i liga ping pongowa
  • Konsole do gier - zapewniamy solidne współzawodnictwo i wysoko zawieszoną poprzeczkę
  • Loftowe przestrzenie - projektujemy i mielimy kod w starym młynie na Zabłociu. Jest przestrzennie, komfortowo i stylowo, głowa sama szuka tutaj inspiracji
  • Rozwój umiejętności miękkich - badanie stylów myślenia FRIS
  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (9, 20, 49, 50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle
  • Narzędzia - MacBook Pro (z dodatkowym monitorem)
  • Powietrze wolne od ograniczeń - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie do lunchu w biurze
  • MacBook Pro
  • parking dla rowerów
  • prysznic w biurze
  • trening umiejętności miękkich
  • To co musisz wiedzieć o twoim przełożonym

    Jest cholerykiem https : / / pl.wikipedia.org / wiki / Choleryk

    Gdy jest w dobrym humorze to wygląda jak Grumpy Cat i dlatego lubi ludzi z natury uśmiechniętych

    Gdy jest w złym humorze to jest jak Lucyfer na Sądzie ostatecznym i dlatego lubi osoby, które w złości zachowują równowagę

    Nie jest w stanie na dłuższą metę współpracować z innym cholerykiem

    Wymaga 120% zaangażowania, ale w większości przypadków 90% wystarczy

    Nie wybacza tych samych błędów popełnianych trzy razy

    Zdenerwowany przeklina

    Argumenty ponad emocje. W 80 przypadkach na 100 forsuje swoje zdanie, w 100 przypadkach na 100 ma swoją opinię, dlatego konieczna jest umiejętność uzasadniania swojego stanowiska

    Można go przekonać do swoich racji rzeczową argumentacją

    Próg szczerości na poziomie 97%, co większość ludzi określa jako "szczery do bólu"

    Posiada specyficzne poczucie humoru

    Można się do niego przyzwyczaić

    Pisał to ogłoszenie, więc jest nadzieja

    Rekrutacja - krótko i na temat

    Nasz proces rekrutacyjny wygląda tak :

    Dzwonimy do Ciebie, przedstawiamy się grzecznie i rozmawiamy konkretnie (pewnie nawet chwilę po angielsku). Potrzebujemy pierwszego kontaktu, by poczuć flow.

    Zapraszamy Cię na spotkanie w biurze w Krakowie. Rozmawiamy, odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania, poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego.

    Omawiamy szczegóły i kwestie techniczne oraz to, czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz.

    Potem następuje moment na obustronne decyzje.

    Creativestyle Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce

    Pracujemy w Polsce, ale nasi klienci pochodzą z rynku niemieckiego. Mamy biura w Krakowie, Rybniku i Monachium

    Tworzymy polsko-niemieckie zespoły projektowe, często pracujemy w języku angielskim

    Nasze drogowskazy to : Ciekawość, Empatia i Niezawodność

    Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np.

    Shop Usability Award 2021)

    Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem

    Mamy na pokładzie 80 wyjątkowych ludzi. Głównie Programistów, Testerów i Project Managerów, Designerów

    Mamy wdrożone procesy HR : rekrutacja, onboarding, roczny feedback, salary review

    Nasz Employer Branding nabiera rozmachu

    Szukamy samodzielnej, pełnej pasji i pomysłów osoby, która we współpracy z nami zobaczy wachlarz możliwości dla siebie