Praca dla Opiekunki/Opiekuna- OFERTA W BERLINIE
Grupa Aterima
Kraków, Małopolskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech.

Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje.

Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Praca dla Opiekunki w pobliżu polskiej granicy Miejsce pracy : Niemcy, okolice Berlina Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe : Poszukujemy Opiekunki dla 79-letniego seniora, który jest po wylewie i porusza się na wózku.

Dom jest bardzo dobrze przystosowany do obsługi podopiecznego, są potrzebne uchwyty i poręcze. Podopieczny potrzebuje pomocy w czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, szczególnie przy kąpieli.

Posiłki dla seniora przygotowuje się według własnego uznania, pan je samodzielnie. Zakupy robi Opiekunka, przy większych zakupach może pomóc córka, która mieszka w okolicy.

Pan dużo czasu w ciągu dnia spędza oglądając telewizję lub przeglądając gazety. Opiekunka ma oddzielny pokój z osobną łazienką.

Jest Internet. Wymagane kwalifikacje :

 • dobra znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
 • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
 • empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Co gwarantuje ATERIMA MED?
 • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku (działamy od 2011 r.)
 • atrakcyjne zarobki i opłacone składki ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne)
 • wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów (400 zł brutto), rodzin (nawet 500 EUR netto) oraz atrakcyjne premie sezonowe (wakacje, święta)
 • wynagrodzenie w EUR lub PLN i zawsze terminowe wypłaty
 • przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty
 • szczegółowy opis zlecenia przed wyjazdem
 • elastyczne terminy wyjazdów praca nawet w ciągu kilku dni
 • fachowe wsparcie koordynatorów i ekspertów (m. in. dyżury pielęgniarek i lektora j. niemieckiego)
 • kursy językowe oraz szkolenia z zakresu opieki nad seniorami Zapewniamy, że Twoje dane osobowe są bezpieczne. Po złożeniu przez Ciebie aplikacji ich administratorem będzie Grupa ATERIMA Sp.
 • z o.o. Sp. k. oraz ATERIMA Care Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Dane przetwarzane są na podstawie Twojej zgody, nie później niż do czasu jej wycofania.

  W każdej chwili przysługuje Ci : dostęp do danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możliwe jest również wycofanie zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego.

  Podanie danych jest dobrowolne, niemniej niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a wycofanie zgody powoduje, że udział w nim nie jest możliwy.

  Wstępna analiza aplikacji kandydatów może odbywać się elektronicznie lub w zautomatyzowany sposób. Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np.

  podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych : Aplikując potwierdzasz, że zapoznałeś się z powyższą informacją.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku