Starszy Specjalista ds. Logistyki Magazynowej
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Błonie
6 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Przygotowanie planu szkolenia oraz materiałów szkoleniowych
  • Odpowiedzialność za przetestowanie systemu przed wdrożeniem
  • Weryfikowanie, czy użytkownicy pracują w systemie zgodnie z rutynami i reagowanie na nieprawidłowości
  • Monitorowanie procesów produkcji
  • Odnajdywanie nieprawidłowości w pracy systemu oraz błędów użytkowników
  • Proponowanie ulepszeń systemu, zwiększenia efektywności produkcji
  • Ciągły kontakt serwisem systemu w celu zgłaszania usterek (tzw. incydentów)
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej w magazynie w razie jakichkolwiek problemów z systemem
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie w analizie danych, w tym liczbowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi
  • Otwartość na pracę w systemie 3 - zmianowym
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność przekazywania wiedzy, nastawienie na pracę zespołową
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Oferta :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Zniżka pracownicza na zakupy w całej sieci
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatna opiekę medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Oferta dotyczy pracy stałej.

    Miejsce pracy : okolice Grodziska Mazowieckiego