PILNIE!!!
SeniorPol24
Toruń, Kujawsko-pomorskie
15 d. temu
source : Lento.pl

SeniorPol24 Care to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych na terenie Polski i Niemiec. Etyka i wysoka kultura jest podstawą relacji w firmie z klientami, opiekunami i partnerami biznesowymi.

Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju. Cenimy poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów / tek na stanowisko.

Opiekun klienta ( z jęz. niemieckim ) Oferujemy : ciekawą pracę pełną wyzwań w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu wsparcie i pomoc w bieżącej pracy wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy jasny system wynagrodzeń oparty na wynikach pracy (podstawa + wysoka prowizja ) możliwość pracy zdalnej Zadania do realizacji : nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem niemieckim kompleksowa obsługa zamówień organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicę kształtownie i promowanie wizerunku firmy Nasze oczekiwania biegła znajomość jęz.

niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację -warunek konieczny doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem bardzo dobra znajomość obsługi komputera zorientowania na realizację celów / wyników umiejętność pracy pod presją czasu

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku