Pracownik ds. prognoz ruchu
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 min. temu
source : Praca

Stanowisko ds. prognoz ruchu

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  • wykonywanie analiz prognostycznych ruchu pasażerskiego z wykorzystaniem modeli prognostycznych w programie PTV Visum,
  • wykonywanie analiz prognostycznych ruchu towarowego,
  • weryfikacja analiz transportowych wykonywanych zewnętrznie (np. w studiach wykonalności) pod kątem prognostyczno marketingowym,
  • opiniowanie lokalizacji przystanków osobowych i stacji pod kątem handlowym,
  • udział w pracach inicjujących nowe projekty inwestycyjne w Spółce w zakresie infrastruktury kolejowej,
  • udział w przygotowywaniu opisu przedmiotu zamówienia dokumentacji planistycznej, przedprojektowej i projektowej dla inwestycji kolejowych,
  • opiniowanie dokumentacji planistycznej, przedprojektowej i projektowej dla inwestycji kolejowych pod kątem prognostyczno marketingowym.
  • Wymagane kwalifikacje :

  • wykształcenie wyższe na kierunku transport, inżyniera lądowa, gospodarka przestrzenna,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z obsługą programu PTV Visum,
  • wiedza zawodowa z zakresu projektów inwestycyjnych, infrastruktury kolejowej, ruchu i transportu kolejowego,
  • znajomość sieci transportowej kraju,
  • mile widziana znajomość systemów GIS i baz danych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
  • Co zyskasz?

  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo -pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny
  • Zgłoś tę pracę