Elektryk 15 EUR/godz+dieta 8 EUR netto/godz NIEMCY - Baden Wurttemberg , Bawaria., Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Bialystok, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA : ELEKTRYKA BUDOWLANA - MIESZKANIOWA. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : niemiecki w rozmowie komunikatywny A2. zawod branzowy + kilkuletnie doswiadczenie w branzy, auto do wyjazdu nie jest wymagane!! Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Oferujemy : PRACA - ELEKTRYK BUDOWLANY - NIEMCY. Niemiecki Pracodawca zatrudni Elektryków do Pracy w Niemczech. Zatrudnienie od 13.

01.2020 , 20.01.2020 i w kolejnych Tygodniach. Oferty dotycza Płd. niemieckich landów ( Bawaria, Baden-Wurttemberg, Hesja).

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę. OFERTA DLA POJEDYNCZYCH ELEKTRYKOW i TEAMÓW DWUOSOBOWYCH.

STAWKA : 15,00 euro brutto / godz.+ dieta 8,00 euro netto / godz. Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca PRACOWNIK.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku