PRACOWNIK PRODUKCJI - BIELANY WR.
BC System Sp. z o.o.
Kobierzyce, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma BC System zlokalizowana na Bielanach Wrocławskich obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik produkcji Miejsce pracy : Bielany Wrocławskie ul.

Magazynowa 6 Zadania : -obsługa maszyny -bieżące prace produkcyjne -pakowanie oraz układanie tacek -czyszczenie sprężonym powietrzem Wymagania : -chęć do pracy -zdolności manualne Oferujemy : -pracę na pełnym etacie -pracę w przyjaznym środowisku -pracę od poniedziałku do piątku w godz.

8 : 00-16 : 00 -stabilne warunki zatrudnienia -umowa o pracę już od pierwszego dnia -stawka miesięczna : 2500 zł netto (na rękę) Osoby chętne prosimy o wysłanie swojego cv przez formularz Lento.

pl lub na adres mailowy Proszę o zawarcie klauzuli w CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku