Hydraulik - Oferty w całych Niemczech
Raion Recruitment
Szczecin, PL
36 min. temu
source : Europa.jobs

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonych hydraulików.Oferty pracy dla HYDRAULIKÓW na terenie całych Niemiec!OFERUJEMY :

  • 13,00€ 14,00€ netto (w zależności od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji)
  • Elastyczne Zeitkonto / Możliwość zredukowania godzin lub całkowita rezygnacja!!
  • Komfortowa darmowa kwatera z dostępem do wyposażonej kuchni oraz Internetu w pobliżu miejsca zlecenia, opłacona przez pracodawcę (95% są to pokoje jednoosobowe)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (półroczny okres próbny, po okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu zatrudnienia do 300 euro netto
  • Liczne dodatki : świąteczne (do 300€) i urlopowe (do 300€)
  • 24 dni płatnego urlopu w rokuWYMAGANIA :
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy oraz samochód (przynajmniej jedna osoba z autem na 2 osoby)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie HYDRAULIKATWOJE ZADANIA :
  • Praca jako hydraulik
  • Instalacja ogrzewania lub klimatyzacji lub systemów wodnych i wentylacyjnych w budynkach prywatnych i przemysłowych wg podanego planu
  • Kładzenie odpływów wodnych
  • Montaż urządzeń sanitarnych
  • Zgłoś tę pracę