Pracownik magazynowy - JEDNA ZMIANA - Warszawa Poleczki
JAGA TEMP Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa
4 d. temu
source : Goldenline

OFERUJEMY :

umowę o pracę,wynagrodzenie zasadnicze 3700 zł brutto / mies.,możliwość zdobycia premii uznaniowej do 1000zł brutto / mies.

pracę w godzinach porannych (8-16),kartę żywnościową (o kwocie 210 zł przeznaczoną na zakupy spożywcze),pracę na magazynie z częściami samochodowymi,pracę w magazynie dziennym, ciepłym i suchym,

ZADANIA :

pakowanie towaru,kompletowanie zamówień przy użyciu skanera magazynowego,sortowanie asortymentu,wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

Wymagamy :

umiejętności obsługi komputera,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Zainteresowała Cię ta oferta pracy ? Wyślij nam swoje CV.

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku :

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy : Warszawa Poleczki

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku