Monter konstrukcji stalowych
Metal Group
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Metal Group to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy jako monter konstrukcji stalowych ze znajomością rysunku technicznego. Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski.

Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia. Zapraszamy! Miejsce pracy : BelgiaOpis stanowiska : Praca obejmuje wszelkie prace monterskie konstrukcjach stalowych na hali.

Wymagania : - Doświadczenie w pracy (warunek konieczny), - Dobra znajomość rys. technicznego, - Uprawnienia spawalnicze 135 będą dodatkowym atutem, -

Komunikatywna znajomość języka angielskiego, - Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy : - Atrakcyjne warunki finansowe, -

Polską umowę o pracę, - Regularne zjazdy do Polski, - Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, - Opiekę polskiego koordynatora na miejscu, -

Odzież roboczą. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim.Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku