Kierowca CE – Rostock – 2100 € netto
Luksmann
Wrocław, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Kierowca CE Rostock 2100 € nettoregion zatrudnienia : Rostock, Meklemburgia-Pomorze PrzednieOpis stanowiska : ciągnik siodłowy + plandekaróżne towary spedycyjnetransport międzynarodowy, dalekobieżne po Holandii, Austrii, Francji, Finlandii, Danii, Szwecji, Niemczech, BelgiiOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : praca stała, od poniedziałku do piątkuniemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcąpracę w dobrze prosperującej firmieszacunkowe wynagrodzenie po odjęciu podatku i dodaniu diet wynosi 2100 € nettozakwaterowanie w auciedodatki na paliwoKażdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,opłacane składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagamy : prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, ADR podstawowydoświadczenia jako kierowca CEkomunikatywny niemieckiChcesz szczegółową ofertę zadzwoń : +48 500800870lub aplikuj : rekrutacja luksmann.

plZapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku