Kierownik Marketu, DINO Polska, Żabów
DINO POLSKA SA
Pyrzyce, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU? DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW Obecnie oferujemy pracę na stanowisku : KIEROWNIK MARKETU Miejsce pracy : Żabów, woj.

zachodniopomorskie NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY : - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii - Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia - Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych - Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ : - Zarządzanie podległym zespołem - Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy - Zarządzanie asortymentem marketu - Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO : - Znajomość specyfiki handlu detalicznego - Umiejętność skutecznego planowania - Komunikatywność oraz kreatywność - Umiejętność zarządzania zespołem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku